logo z napisem logo

Jak działa Finded?

Finded umożliwia Tobie spontaniczne poznawanie nowych osób, którzy są w bliskiej odległości od Ciebie. Wystarczy stworzyć własny profil i wybrać kryteria, w tym między innymi wiek, płeć i zasięg wyszukiwania. Następnie, możesz sprawdzać profile osób, które pasują do twoich preferencji i je akceptować bądź odrzucać. Jeśli zaakceptujesz daną osobę, a ona ciebie, zostaniecie przekierowani do nowego okna, gdzie możecie ustalić miejsce spotkania oraz inne detale. Jak będziecie blisko siebie, wasze telefony zaczną wibrować. Dobrej zabawy!

mężczyzna z telefonem

Zarejestruj się i uzupełnij profil

Pobierz aplikację na App Store lub Google Play. Finded wymaga rejestracji, jednakże potrzebny jest nam tylko twój login oraz hasło. Po rejestracji przenosisz się do okna ze swoim profilem. Dodaj swoje zdjęcia, imię, płeć, wiek oraz opis - te informacje o Tobie będą widoczne przez innych użytkowników.

Teraz możesz już przejść online!

Zarejestruj się i uzupełnij profil image

Przejdź online

Po rejestracji i uzupełnieniu profilu pozostało tylko wybranie kryteriów wyszukiwania - między innymi płci oraz wieku osoby bądź osób, których szukasz. Jesteś gotowy/a? Przejdź online. Od razu pokaże Ci się mapa z zaznaczonym obszarem wyszukiwania. Aby zobaczyć innych użytkowników, wejdź w “osoby w okolicy”. Jest to lista osób, które aktualnie są online i pasują do twoich preferencji. Możesz obejrzeć profil każdej z nich i ją zaakceptować bądź odrzucić. Pamiętaj, aby nie wychodzić z aplikacji w trakcie bycia online. Jeśli zaakceptujesz danego użytkownika, a on Ciebie, przenosicie się do okna łączenia.

Przejdź online image

Finalny krok - połączenie

W oknie łączenia dostajecie dostęp do różnych funkcji, które umożliwią wam między innymi ustalenie miejsca spotkania czy możliwość chatu. Możecie też udostępnić swoją lokalizację, ale nie jest to obowiązkowe. Gdy zbliżycie się do siebie, wasze telefony zaczną wibrować. Finded!

Finalny krok - połączenie image