There is an English version of this website available, click here to visit.PIERWSZE KROKI

Podczas rejestracji dodaj nick i hasło. Wpisz też swoje imię - będzie ono widoczne na znaczniku dodanym na mapie. Potem wypełnij swój profil (zdjęcie, płeć, wiek i opcjonalnie własny opis). Następnie, kierując się własnymi preferencjami wybierz kryteria wyszukiwania, kategorię (np. spotkanie) i zacznij poznawać nowe osoby!

Przejście w tryb online

Po kliknięciu przycisku odpowiadającego za przejście online, ujrzysz mapę.Mapa Online
Zielony okrąg pokazuje zasięg wyszukiwania innych osób online, pasujących do wybranych wcześniej parametrów. W prawym dolnym rogu zobaczysz małą grafikę z ilością osób online blisko ciebie. Jeżelią w nią klikniesz, zobaczysz profile tych użytkowników. Możesz ich zaakceptować, lub odrzucić, bo w Finded wszystko zależy od ciebie!

Po wzajemnym zaakceptowaniu się użytkownicy przechodzą do nowego okna, gdzie mogą udostępnić swoje lokalizacje, ponownie zobaczyć profil drugiej osoby oraz skorzystania z opcji czatu. Następnie, można wyznaczyć miejsce spotkania na mapie i gdy użytkownicy będą już w małej odległości od siebie, ich telefony zaczną wibrować.

Znaczniki

Finded oferuje możliwość dodania znacznika na specjalnie stworzonej do tego mapie w celu poinformowania o czymś reszty użytkowników. Jeśli chcesz zakomunikować o odbywającym się wydarzeniu czy promocji w twoim lokalu bądź zapytać, czy ktoś znalazł twój zagubiony portfel, dodanie znacznika w Finded jest bardzo dobrym pomysłem.

Kontakt

Jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania związane z obsługą finded, prosimy kontaktować się z naszym zespołem poprzez emaila lub media społecznościowe. Ciągły rozwój jest jednym z naszych głównych celów, zatem każda rada, która polepszy naszą aplikację, jest mile widziana.

pomoc@finded.pl